Sandero

Sandero

Dacia Sandero

Tasarım

İç ve dış tasarım

Daha iddialı ve maceracı bir tarz

Dacia Sandero Stepway tarz sahibi. Tasarımındaki SUV görünümü maceracı havasını vurgular! Yeni ve daha iddialı krom ön panjur, yükseltilmiş alt boşluk, saten krom ön ve arka tampon korumaları, siyah kanat ve alt yan panel korumaları, krom egzoz ucu, sis farları, tavan barları… Daha dinamik ve modern.

Geniş tutulmuş, rahat bir alan

Yerinize yerleşin ve yeni büyük kabinin tadını çıkarın: Beş geniş koltuğu ve geniş bagajı sınıfının en iyisi. Çok sayıda özellikle donatılmış bir kabin: 1/3-2/3 katlanabilen arka koltuk, tüm aile için pratik ve yeni eşya gözleri… Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Yalnız veya yolcularınızla, size her gün optimum konfor sağlamaya hazır bu araç ideal şehir arabasıdır.

Konfor

Her şey rahatınız için

Sürücü koltuğu kol dayama

Daha da konforlu sürüş için, Dacia Sandero Stepway’de sürücü koltuğunun yan tarafında yeni bir katlanır kol dayama bulunur.

Klima

İhtiyaçlarınıza uyum sağlayan etkili klima kontrolü sayesinde Dacia Sandero Stepway en iyi ısı konforunu sunar.

Daha da pratik kumandalar

Dacia Sandero’nun ön ve arka koltuklarında artık elektrikli cam kumandaları var. Ayrıca sürücü, kendi camını tek bir düğmeye basarak yükseltip indirebileceği tek dokunuş modunu kullanabilir.

Güvenlik

Güven içinde yolculuk edin

Sürüş destek sistemleri

Dacia Sandero Anti-blokaj fren sistemi (ABS), acil fren destek sistemi (AFU), elektronik denge programı (ESP), elektronik patinaj önleme sistemi (ASR), yokuş kalkış destek sistemi (HSA) ile donatıldı.

Yolcu güvenliği

Üç yıl veya 100.000 km garantili Dacia Sandero sizin ve yolcularınızın güvenliği için çok donanımlı: güçlendirilmiş araç gövdesi, ön ve yan hava yastıkları*, arka koltuklarda çocuk koltukları için Isofix sabitleme sistemi ve yüksekliği ayarlanabilen koltuk başlığı.

HSA

Daha güvenli bir sürüş için yokuş kalkış destek sistemi (HSA) yokuşta daha rahat hareket etmenizi sağlar.

Dijital Satış Danışmanı

Aracınızın değerini öğrenip, hızlı kredi başvurusu yapmak için linke tıklayın.

*Gösterilen Dacia Sandero modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.