Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

DACIA PORT’A ÖZEL %20 İNDİRİM FIRSATI

Kampanya 19 Nisan – 15 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

%20 indirim Dacia Port uygulaması yükleyen ve aracını ekleyen müşterilerin Fren balata & diski, klima temizleyici ve multimedya fix paket alımlarında ve tampon onarımlarında geçerlidir.

Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine ve dacia.com.tr’ye başvurabilirsiniz. Vivense’den tüm indirimlere ek anında %10 indirim fırsatından, yetkili servislere online Port randevu ile giriş yapıldığında yararlanılabilecektir.Port aplikasyonu üzerinden bildirilecek tek kullanımlık fırsat kodları stoklarla sınırlıdır, kodlar diğer kodlar ile birleştirilemez.

Kampanya Vivense showroomları ve www.vivense.com sitesinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.

Kodlar kasada ilgili görevlilere belirtilerek veya web sitesinde ilgili alana girilerek, indirimden yararlanılabilir. Vivense ve MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Port aplikasyon kullanıcıları kampanyadan sadece bir defa faydalanabilirler.

dacia-ss-kampanya-050421

4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZIN

BAKIM VE MEKANİK ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30, YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLAR

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Bu teklif, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Dacia Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. MAİS A.Ş teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar. Detaylı Bilgi için Dacia Yetkili Servislerini ziyaret edebilirsiniz.

*Gösterilen Dacia modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.